Remkol s.r.o. a Renascoop s.r.o. - specialisti nákladných diskov

O spoločnostiach

Firma Remkol s.r.o. a jej sesterská spoločnosť Renascop s.r.o. sú výhradnými dovozcami nákladných diskov, diskových kolies značky Ples a Jantsa.
Renascoop s.r.o bola založená v roku 1994 na území Českej republiky. Ján Rémes Remkol, neskoršie Remkol s.r.o. na slovenskom trhu spôsobuje už od roku 1995. Už od samotného začiatku svojej existencie sa obe sesterské firmy sa venovali dovozu a predaja nákladných diskov, diskových kolies.
Sortiment výrobkov, postupne zvyšovali a získali výhradné zastúpenie firmy Ples a Jantsa na českom a slovenskom trhu.

Krédom Spoločností je rýchla, pružná reakcia na požiadavky zákazníka. Dôvera našich klientov je pre nás nielen záväzkom, ale súčasne i výrazným stimulom neustáleho skvalitňovania našich služieb cestou individuálneho prístupu ku každému zákazníkovi.

Z tohto princípu vychádza aj naša cenotvorba. Pre každého zákazníka určujeme individuálne ceny a to nielen na základe odobraného množstva, ale aj na základe úspešnosti spolupráce. V cenníku uvádzame maloobchodné predajné ceny z ktorých poskytneme percentuálne zľavy /rabaty/ jednotlivým zákazníkom.
Sortiment neustále rozširujeme a vďaka dobre prepracovanej logistiky rýchlo reaguje na nové požiadavky zákazníka. V skladových priestoroch v Dunajskej Strede a vo Vevčiciach držíme cca. 6000 ks diskových kolies v 40 rozmeroch.
V prípade že si želáte s našou firmou spolupracovať, kontaktuje nás na uvedených adresách.